23 lata…

23 lata, czwórka dzieci, siedmioletnie doświadczenie w kuchni i prowadzeniu domu 😉

Dziś objedliśmy urodziny Sonii. Poradziliśmy sobie z 1/4. Nie mieliśmy warunków by przyjąć gości. Kto żyw dzwonił i składał życzenia. Fejsbuk i ta strona również służą za medium do składania i życzenia.

6 odpowiedzi do “23 lata…”

  1. Соня!!!!!! С днём Рождения!!!!! Сегодня в России день матери!!! У тебя двойной праздник!!!! Ты замечательная мама, отличная подруга и потрясающая женщина!!!!! Я очень рада что знакома с тобой и твоей семьёй!!!!! И надеюсь что мы ещё обязательно встретимся!!!!! Будь самая счастливая, самая любимая и самая веселая!!!

  2. Translator wypluł to:

    Zosia!!!!!! С днём Рождения!!!!! Сегодня w Rosji dzień matki!!! У cię podwójne święto!!!! Ты wspaniała mama, doskonała przyjaciółka i potrząsająca kobieta!!!!! Я bardzo rad co obeznana z tobą i twoją rodziną!!!!! И mam nadzieję że jeszcze koniecznie spotkamy się!!!!! Будь najszczęśliwsza, najbardziej ukochana i najbardziej веселая!!!

  3. Sonia !!!!!! Happy Birthday !!!!! W Rosji dziś Dzień Matki! Masz podwójne święto! ” Jesteś wielki mama, wielki przyjaciel i niesamowite kobiety !!!!! Cieszę się, że zna Ciebie i Twojej rodziny !!!!! I mam nadzieję, że nadal muszą spełniać !!!!! Bądź najszczęśliwszy, najbardziej kochany i najbardziej zabawne!

  4. Galu! Pięknie Tobie dziękuję za te życzenia! Jesteś bardzo miła! Cieszę się, że udało się nam skontaktować. Mam nadzieję, że częściej będziemy pisać do siebie. Je jestem częso na gmail u. Napisz proszę co u Ciebie się dzieje. Buziaczki! Jeszcze raz dziękuję!

  5. Jestem również bardzo zadowolony, że możemy być w kontakcie! Tylko nie pamiętam jak się pisze w języku polskim. Zapomniałem już. Rozumiem trochę. Byłoby miło, gdybyśmy mogli rozmawiać przez Skype. Mówię lepiej niż ja napisać:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.