Chleba naszego powszedniego…

1,5 kg średnio, starcza na dwa do trzech posiłków. Koszt razem z pieczeniem ok. 0,85€

Smak bezcenny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.